...

Cena, EUR
F&A Services sagatavot priekš Jums dokumentus uzņēmuma reģistrācijai? 0.00
Firmas īpašnieks būs ārpus Latvijas reģistrēta juridiska persona? 0.00
Valdes loceklis un īpašnieks dosies pie notāra ārpus Latvijas apliecināt parakstus?2 0.00
Valdes loceklis un īpašnieks dosies pie notāra Latvijā apliecināt parakstus?3 0.00
F&A Services noorganizēt notariālu dokumentu tulkošanu?2 0.00
Vēlaties, lai F&A Services iesniedz dokumentus UR, pavada Jūs pie notāra vai uz UR? 0.00
F&A Services atvērt pagaidu kontu bankā? 0.00
F&A Services pavadīt Jūs uz banku pastāvīgā konta atvēršanai pēc tam, kad SIA ir reģistrēta? 0.00
 
Izmaksas, ja nevēlaties izmantot mūsu grāmatvedības pakalpojumus, EUR5 0.00
Izmaksas, ja vēlaties izmantot mūsu grāmatvedības pakalpojumus, EUR6 0.00
  Papildus izmaksas dibinot SIA:
 1. Standarta UR nodevas. Ja pamatkapitāls ir zem 2800 EUR, tad UR nodevas ir 35.57 EUR. Ja pamatkapitāls ir 2800 EUR un vairāk,tad UR nodevas ir 169.32 EUR. Ir svarīgi zināt, ka dibinot SIA ar pamatkapitālu, kurš ir zem 2800 EUR, nākamo periodu peļņa daļēji būs jānovirza uz rezervēm un galu galā pamatkapitāls jāpalielina līdz 2800 EUR, kas būs jāreģistrē UR.8
 2. Apliecinot parakstus ārpus Latvijas, būs nepieciešams izmantot notariālus tulkošanas pakalpojumus. Notariālās tulkošanas izmaksas būs mainīgas atkarībā no tulkojamo lapu skaita un valodas. Vienas lapas cena ir aptuveni 35 EUR+PVN. Kopējās notāra izmaksas jārēķina sākot no 150 EUR+PVN.
 3. Paraksta apliecināšana pie notāra Latvijā maksā aptuveni 60 EUR, ja ir viens valdes loceklis un dalībnieks un tā ir viena un tā pati persona. Apliecinot parakstu UR, tas maksās 7.11 EUR par parakstu. Ja parakstās tikai viens cilvēks, tad jārēķinās ar 2 parakstiem jeb 14.22 EUR.
 4. Lai dibinātu SIA ir nepieciešama juridiskā adrese. Piedāvājam Jūsu SIA tādu iegūt par 240 EUR/gadā tai skaitā korespondences pārsūtīšana elektroniskā formātā.

 5. Papildus informācija:
 6. Par šo summu Jums tiks izraksīts avansa rēķins. Firmas dibināšanas procedūras tiks uzsāktas saņemot pilnībā apmaksātu avansa rēķinu
 7. Atlaidi saņemsiet vienu gadu pēc līguma noslēgšanas par grāmatvedības pakalpojumiem, ja līgums pēc gada vēl būs aktīvs un visi tekošie rēķini būs apmaksāti.
 8. Dokumentu sagatavošana notiek 24h laikā pēc visu nepieciešamo dokumentu/informācijas saņemšanas.
 9. Norādītās UR izmaksas ir par standarta reģistrācijas laiku, kas ir 5 darba dienas. Pastāv arī iespēja reģistrēt uzņēmumu 3 darba dienu laikā, tomēr UR izmaksas šādā gadījumā trīskāršosies.