Pateicoties augstas kvalitātes un finansiāli izdevīgiem grāmatvedības pakalpojumiem mēs paaugstināsim reģiona vispārējo grāmatvedības kvalitāti un pieejamību.


Sniegt kvalitatīvu pakalpojumu klientam, lai tā grāmatvedība būtu atbilstoša vietējai likumdošanai un klients saņemtu svaigu un uzticamu finanšu informāciju. Grāmatvedības procedūras mēs pieskaņojam individuāli katram klientam, atkarībā no tā vajadzībām. Mēs samazinām klienta izmaksas.


...

Klients – mēs palīdzam klientam fokusēties uz svarīgāko savā biznesā un pieņemt pareizos lēmumus. Mēs esam daļa no klienta, tajā pašā laikā mēs esam neatkarīgi savos spriedumos.

Darbinieks – darbinieks ir uzņēmuma lielākā vērtība. Uzņēmuma un darbinieka intereses nav atdalāmas. Mēs ticam, ka vadoties pēc mūsu vērtībām un realizējot uzņēmuma mērķus, iegūs kā mūsu darbinieki tā uzņēmums. Mūsu vēlme ir palīdzēt darbiniekam sasniegt viņa potenciāla maksimumu. Kad mūsu darbinieki sasniedz augstākos rezultātus, mēs varam palīdzēt arī mūsu klientiem sasniegt augstākos rezultātus.

Kvalitāte – mūsu spriedumi nerada šaubas. Mūsu sniegtā informācija ir precīza, laikā sniegta un skaidra.

Attīstība – mēs vienkāršojam, standartizējam un automatizējam mūsu darbības, kad vien iespējams. Mēs padarām sarežģīto vienkāršu. Mēs ticam, ka tā ir katra indivīda atbildība nepārtraukti sevi un citus attīstīt.

Līderība – mēs katrs esam līderis un piemērs savā atbildības jomā. Mums ir pilnībā skaidrs kāda ir mūsu nozīme un loma uzņēmuma mērķu sasniegšanā.

Atbildība – Mēs uzņemamies atbildību par izvirzīto mērķu sasniegšanu, mūsu sistēmu un darbinieku efektivitātes uzlabošanu. Mēs attiecamies pret uzņēmuma un tā klientu līdzekļiem kā pret savējiem.

Respekts – Mēs respektējam savus kolēģus, klientus un citus sadarbības partnerus un attiecamies pret tiem ar cieņu. Mēs esam atklāti un tieši viens pret otru. Katra mūsu rīcība un lēmums ir balstīts uz FAS vērtībām un vīziju. Mēs izceļam to labāko viens otrā, tādā veidā radot spēcīgas un veiksmīgas savstarpējās darba attiecības.


SIA Finance and Accounting Services ir dibināta 2007.gadā un tā specializējas grāmatvedības pakalpojumu sniegšanā Latvijā saskaņā ar vietējo likumdošanu un Starptautiskajiem grāmatvedības standartiem. Finance and Accounting Services ir pieredze dažādos grāmatvedības, algu un nodokļu jautājumos, strādājot ar uzņēmumiem, kuriem ir dažādas organizācijas struktūras.